Dolina Noteci

Dolina Noteci - karma dla Twoich zwierząt prosto z Polski

Od kilku lat Dolina Noteci nieprzerwanie dzierży miano jednego z czołowych polskich producentów karmy dla psów oraz kotów, a jej wyroby są coraz częściej wybierane również przez naszych Klientów. Nic dziwnego - odpowiednio dobrana dieta wpływa pozytywnie na zdrowie Twojego pupila i sprawia, że będzie miał on lśniącą sierść, mocne kości i sprawny układ pokarmowy.


Czytaj więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 137 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 137 elementów

Warto podkreślić, że Karmy Dolina Noteci produkowane są ze starannie dobranych składników, które przechodzą dokładny proces selekcji, dzięki czemu finalne produkty charakteryzują się niezwykle wysoką jakością. W prezentowanym przez nas asortymencie tego wytwórcy znaleźć można zarówno produkty Dolina Noteci dla psa, jak i dla kota. Pierwsze z nich zostały precyzyjnie przygotowane na podstawie innowacyjnych zaleceń i norm żywieniowych, dzięki czemu doskonale odpowiadają codziennym potrzebom psów. Z kolei karma Dolina Noteci dla kota realizuje wymagania żywieniowe i upodobania smakowe dorosłych kotów wszystkich ras. Warto również zaznaczyć, że produkty te spełniają zapotrzebowanie kotów na różnorodne witaminy, minerały oraz składniki odżywcze.


Polski produkt, polskie składniki


Polski producent zadbał o to, by jego karmy były dostępne w kilku liniach, dzięki czemu właściciele zwierząt będą mogli z łatwością dobrać produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb swoich podopiecznych. Przykładowo - karmy Dolina Noteci Junior zostały specjalnie opracowane dla szczeniąt oraz młodych psów średnich i dużych ras. Ich starannie dobrany skład pomaga w prawidłowym i zrównoważonym rozwoju oraz wpływa pozytywnie na stymulację procesów trawiennych w przewodzie pokarmowym. Linia Dolina Noteci Premium została skierowana do osób, które pieczołowicie dbają o pełnowartościową, zbilansowaną i odżywczą dietę swoich czworonożnych przyjaciół. Z kolei seria Dolina Noteci Pure charakteryzuje się brakiem białka powodującego alergie, dzięki czemu doskonale sprawdzi się podczas karmienia zwierząt przebywających na diecie eliminacyjnej. W ofercie sklepu Marlazoo znajduje się także Dolina Noteci Mix Smaków czyli zestawy składające się z karmy występującej w wielu opcjach smakowych, które zapewniają Twojemu pupilowi potrzebną różnorodność żywieniową.© 2019 Marlazoo - Wszelkie prawa zastrzeżone.