Pielęgnacja kota


W kategorii pielęgnacja znajdują się wszelkie produkty, dzięki którym Twój zwierzak zawsze będzie wyglądał świetnie. Znajdziesz tu między innymi szampony, odżywki, a nawet grzebienie do sierści kotów krótko i długowłosych.

 • Preparaty pomagające utrzymać czystość
  Preparaty pomagające...

  W kategorii preparaty pomagające utrzymać czystość znajdują się środki czystości, dzięki którym zadbasz o środowisko w jakim przebywa Twój zwierzak. Znajdziesz tu preparaty do czyszczenia kuwety, pochłaniacze zapachów, a nawet środki pomagające pozbyć się plam z moczu zwierzęcego.

 • Szampony i odżywki
  Szampony i odżywki

  W kategorii szampony i odżywki znajdują się środki kosmetyczne, dzięki którym Twój zwierzak zawsze będzie mieć zdrową, czystą i puszystą sierść. Wszelkie środki dopasowane są do wieku kotów oraz sprzedawane są w różnorodnych wersjach zapachowych.

 • Szczotki i grzebienie
  Szczotki i grzebienie

  W kategorii szczotki i grzebienie znaleźć można akcesoria służące pielęgnacji sierści czteronogów. Dzięki danym produktom będziesz w stanie pozbyć się wypadającej sierści oraz zadbać o to, aby włosy zwierzaka się nie kołtuniły.

 • Żwirki dla kota
  Żwirki dla kota

  Koty – nasi czworonożni pupile. Jak ich nie kochać za kocie figle, pomruki i odprężającą moc głaskanego futerka... Posiadanie kociego współlokatora to wielka przyjemności, ale i obowiązki między innymi w zapewnieniu kociego "wc". Kuweta i żwirek dla kota - tego nie powinno zabraknąć w domu każdego właściciela kota. Toaleta dla "Mruczka" zapewnia higieniczne warunki do załatwiania fizjologicznych potrzeb i zabezpiecza nasze mieszkanie przed niekontrolowanym zabrudzeniem kocimi odchodami.

  Żwirek dla kota – chłonne podłoże w kociej toalecie

  Do wyboru mamy żwirki bentonitowe, silikonowe, drewniane i kukurydziane. Od nas i od upodobań naszych kotów zależy ich wybór. Generalnie wszystkie służą jednemu celowi - ułatwiają "życie" kotom i ich właścicielom (Mruczek ma w czym załatwiać swoje potrzeby, żwirek pochłania wilgoć i zapachy, a my bez trudu zadbamy o czystość w kociej kuwecie).

  Żwirki Benek – polskie produkty najwyższej jakości

  Żwirki dla kota marki Super Benek produkowane są przez polską firmę Certech, która już od 20 lat troszczy się o higienę naszych pupili (żwirek nadaje się również jako podłoże dla królików czy świnek morskich). Żwirki naturalne i silikonowe o zróżnicowanej granulacji, w formie zbrylającej lub rozpadającej się, o zapachu naturalnym lub żwirki perfumowane – jest w czym wybierać.

  Podstawowe rodzaje żwirków dla kota

   • Żwirek bentonitowy pochodzenia skalnego: Dobre właściwości absorpcyjne, przystępna cena. (Nie można spłukiwać w kanalizacji).
   • Żwirki naturalne - drewniany i kukurydziany: Przyjazne dla środowiska i zwierzaka. Biodegradowalne (można opróżniać w toalecie i wysypywać w ogrodzie).
   • Żwirek silikonowy: To różnych kształtów granulki z żelu krzemionkowego, zamykające i wiążące wilgoć w swojej strukturze. Wyższą cenę rekompensuje rzadsza konieczność wymiany.

  Żwirki dla kota w naszym sklepie

  U nas każdy właściciel kota znajdzie żwirek odpowiedni dla swojego pupila (Benek, Miluś, Bazyl, Vitakraft i wiele innych). Dostępny jest również popularny żwirek Almo Nature Cat Litter. Zadbaj o toaletę Mruczka z produktami z naszego sklepu.© 2019 Marlazoo - Wszelkie prawa zastrzeżone.