Naturo

Naturalne karmy dla psów i kotów

Naturo to kolejny z wiodących producentów karmy i przekąsek dla kotów i psów, którego wyroby można znaleźć w naszym sklepie internetowym. Jest to firma, która wytwarza naturalne i ekologiczne produkty, dzięki czemu oferuje właścicielom czworonogów odżywczy i pełnowartościowy pokarm.


Czytaj więcej
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Producent ten zadbał oczywiście o bogatą ofertę smakową swoich wyrobów, a wśród wielu produktów można znaleźć m.in. karmę Naturo o smaku kaczki o ryżem i warzywami, jagnięciny z ciecierzycą, mieszanką papryk, jagodami i octem jabłkowym czy indyka z żurawiną, brokułami i marchewką. Tak duży i interesujący wybór opcji z pewnością sprawi, że każdy z właścicieli z łatwością dobierze produkty odpowiadające gustom swoich zwierząt. Karma Naturo dla kota zalecana jest m.in. dla zwierząt wybrednych i wrażliwych, natomiast Naruto dla psa sprawdzi się doskonale jako składnik diety psów - zarówno młodych, jak i starszych. Na szczególną uwagę zasługuje także karma Naturo Adult, która przeznaczona jest dla dorosłych zwierząt, cechujących się różnym stopniem sprawności fizycznej.


Naturo - karma wyprodukowana z naturalnych składników


Klienci doceniają karmy Naturo za to, że produkowane są one bez żadnych sztucznych dodatków, konserwantów czy też substancji barwiących i smakowych. Co więcej, wyroby Naturo nie zawierają takich komponentów jak pszenica, soja czy nabiał czyli składników nierzadko przyczyniających się do występowania u zwierząt różnych alergii. Zamiast tego, karmy zostały wzbogacone kwasami tłuszczowymi Omega 3 i Omega 6, które pomagają prawidłowo zadbać o skórę i sierść zwierząt. Co więcej, zawierają one także witaminy - m.in. A, B, D i E - oraz antyoksydanty. Warto podkreślić, że firma Naturo przykłada dużą uwagę do ekologicznej strony swojego biznesu - pozyskuje większość swoich składników od lokalnych dostawców, wykonuje opakowania z materiałów, które mogą być w pełni poddane recyklingowi, a także posiada certyfikat BRC, który potwierdza międzynarodowy standard bezpieczeństwa żywności. Nie można zapominać również o tym, że poszczególne produkty dostępne są oczywiście w różnych gramaturach i formach - np. puszek czy tacek.© 2019 Marlazoo - Wszelkie prawa zastrzeżone.