Karmy dla psów


Karmy dla młodych i starszych psów

Właściciele wszystkich psów muszą pamiętać, że prawidłowe żywienie pupili jest niezwykle istotne dla ich zdrowia. W poniższej kategorii zebraliśmy więc wyroby, które są niezbędne do stworzenia indywidualnej i zbilansowanej diety dla każdego z psów - począwszy od szczeniaków, a kończąc na starszych psach. Wśród naszych produktów znajdują się więc suche i mokre karmy dla psów, które wspomagają ich prawidłowy rozwój, a także poprawiają pracę układu pokarmowego oraz odpornościowego. W ofercie sklepu nie zabrakło również różnorodnych przysmaków, które przydadzą się zwłaszcza podczas tresury, a także naturalnej karmy dla psów, przeznaczonej dla zwierząt zmagających się z problemami zdrowotnymi. Warto oczywiście podkreślić, że nasze karmy dla psów dostępne są w różnej gramaturze, a także prezentują wiele opcji smakowych, co sprawia, że żaden z właścicieli nie będzie miał problemów z dobraniem odpowiedniego produktu dla swojego pupila.

Pełnowartościowa karma dla psa

W ofercie sklepu Marlazoo dostępne są zarówno mokre, jak i suche karmy dla czworonogów, które pomogą zachować im odpowiedni poziom energii i odżywienia przez cały dzień. Wiemy również, że właściciele psów często wykorzystują przysmaki do wzbogacenia diety swoich pupili, a także jako smakołyki do nagradzania w trakcie tresury oraz treningów. Dlatego też w naszej ofercie nie mogło zabraknąć szerokiego wyboru tych produktów - posiadamy m.in. dropsy, chrupki, ciastka, gryzaki oraz kości prasowane, które podbiją serce - i żołądek - każdego psiaka. W asortymencie sklepu uwzględniliśmy także pokarm dedykowany dla psów, które zmagają się z różnymi schorzeniami, np. chorobami skóry, nietolerancjami pokarmowymi oraz zbyt niską lub zbyt wysoką wagą. Zadbaliśmy o to, by w naszym asortymencie znalazły się karmy pochodzące jedynie od cenionych producentów, dlatego też można u nas znaleźć wyroby m.in od takich firm jak Acana, Animonda GranCarno, Bosch, Brit, Dolina Noteci, Magnum, Royal Canin, Taste of the Wild, Wolfsblut oraz karma Naturo dla psa.

 • Karmy weterynaryjne dla psów
  Karmy weterynaryjne...

  Decydując się na przyjęcie pod swój dach psa zwykle wiemy, jakie obowiązki na nas spadają, zdarza się jednak nam zapomnieć, że pies to żywe stworzenie i fajnie jest, gdy cieszy się beztroskim życiem, gorzej, jak zaczyna mieć problemy ze zdrowiem. Jako odpowiedzialni opiekunowie powinniśmy stanąć na wysokości zadania również w takich sytuacjach. Wizyta u weterynarza to konieczność, wdrożenie leczenia - obowiązek. Najczęściej wraz z leczeniem farmakologicznym musi być zastosowane odpowiednie żywienie, zbilansowane i dostosowane do psiego schorzenia. Trudno samemu przygotowywać takie posiłki w domu, najlepiej sięgnąć po gotowe karmy weterynaryjne, by mieć pewność, że pies dostanie to, czego potrzebuje jego organizm.

  Karmy weterynaryjne dla psów - pomoc i wsparcie w leczeniu psich schorzeń

  Zacznijmy od tego, że karmy lecznicze dla psów nie mogą być stosowane bez konsultacji z weterynarzem, który profesjonalnie oceni co psu dolega, zaleci odpowiednie leczenie farmakologiczne i ustali dietę weterynaryjną dla psa.

  Specjalistyczne karmy dla psów na różne psie problemy

  Dzięki zastosowaniu odpowiednich składników karma weterynaryjna dla naszego pupila może pomóc w walce z otyłością lub niedowagą, schorzeniami układu moczowego, wątroby, osłabieniu kości, zwyrodnieniu stawów, chorobach skóry, alergii i wielu innych dolegliwościach. Czy to będzie karma sucha czy mokra, zależy od psich upodobań. Ważne jest, by karmy lecznicze dla psów posiadały odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich dobroczynne działanie.

  Diety weterynaryjne dla psa - by Twój pupil jak najmniej odczuwał skutki choroby i miał siłę z nią walczyć...

  Stosuj się do zaleceń weterynarza i nie oszczędzaj na specjalistycznej diecie. Jeśli już wiesz jakiego żywienia potrzebuje Twój pupil, zajrzyj do naszego sklepu i kup odpowiednią karmę od sprawdzonych producentów (Royal Canin, Hills Preseription, Purina). Zadbaj o zdrowie Swojego psa z produktami z naszego sklepu.

 • Przysmaki dla psów
  Przysmaki dla psów

  W kategorii przysmaki znajdują się wszelkiego rodzaju chrupki, dropsy i inne produkty żywieniowe dla Twojego czworonożnego przyjaciela, które stanowią przepyszne smakołyki dla zwierzaków. W kategorii znajdują się przysmaki w różnych opcjach smakowych i konsystencji.

 • Suche karmy dla psów
  Suche karmy dla psów

  W tej kategorii znajdują się karmy suche dla psów cieszące się największą popularnością na rynku . Posiadamy m.in. karmy suche marki Acana, Applaws, Arion, Bosch, Brit, Carnilove, Fitmin, Josera, Orijen, Purina, Royal Canin, Taste of the Wild, Wolfsblut.

 • Wilgotne karmy dla psów
  Wilgotne karmy dla psów

  W tej kategorii znajdują się mokre karmy dla psów. Dostępne są zarówno karmy w pojedynczych saszetkach, puszkach 400 g czy 800 g, a także całe zestawy karm w różnych opcjach smakowych. Posiadamy w ofercie marki takie jak Animonda GranCarno, Animonda vom Feinsten dostępne w puszkach 400 i 800 g, saszetki oraz puszki Dogz Finefood i inne. Na dużą uwagę zasługują zestawy karm Dolina Noteci Premium i Dolina Noteci Pure dostępne w sasesztkach 150g, 500g oraz puszkach 400 g i 800 g. Mamy dostępny atrakcyjny mix smaków dostępny w różnych wariantach ilościowych np. mix 30 x 800 g. Podobne rozwiązanie oferujemy przy karmie Naturo. Mamy dostępne pakiety 6 x 400 g. Oprócz tego Naturo występuje w wersji pojedynczych tacek 400g np. Naturo Grain Free lub Naturo Adult lub puszek 390 g.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 1550 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 1550 elementów


© 2019 Marlazoo - Wszelkie prawa zastrzeżone.