Pielęgnacja psów


Oferujemy produkty do pielęgnacji psów, które są potrzebne do tego, aby Twój zwierzak zawsze wyglądał świetnie. Znajdziesz tu między innymi szampony, odżywki, a nawet grzebienie do sierści psów zarówno krótko, jak i długowłosych.

  • Preparaty i akcesoria pomagające utrzymać czystość psów
    Preparaty i akcesoria...

    W kategorii preparaty pomagające utrzymać czystość znajdują się środki czystości, które umożliwią Ci zadbanie o środowisko w jakim przebywa Twój psiak. Znajdziesz tu maty do nauki czystości, pochłaniacze zapachów, pieluchy, woreczki na odchody, kuwety dla szczeniąt.

  • Szczotki i grzebienie dla psów
    Szczotki i grzebienie...

    W kategorii szczotki i grzebienie dla psów znaleźć można akcesoria służące pielęgnacji sierści czteronogów. Produkty znajdujące się w tej kategorii umożliwią Ci pozbycie się wypadającej sierści oraz pozwolą zadbać o to, aby włosy zwierzaka się nie kołtuniły. Posiadamy w ofercie Furminatory dla psów krótko i długowłosych, szczotki, grzebienie, zgrzebło-szczotki firm takich jak Trixie i Zolux. Warta uwagi jest tez rękawica pielęgnacyjna Petmate, której można używać na mokro podczas kąpieli i na sucho podczas codziennej pielęgnacji psa.© 2019 Marlazoo - Wszelkie prawa zastrzeżone.