Pielęgnacja psów


Oferujemy produkty do pielęgnacji psów, które są potrzebne do tego, aby Twój zwierzak zawsze wyglądał świetnie. Znajdziesz tu między innymi szampony, odżywki, a nawet grzebienie do sierści psów zarówno krótko, jak i długowłosych.

 • Preparaty i akcesoria pomagające utrzymać czystość psów
  Preparaty i akcesoria...

  W kategorii preparaty pomagające utrzymać czystość znajdują się środki czystości, które umożliwią Ci zadbanie o środowisko w jakim przebywa Twój psiak. Znajdziesz tu maty do nauki czystości, pochłaniacze zapachów, pieluchy, woreczki na odchody, kuwety dla szczeniąt.

 • Szampony i odżywki dla psów
  Szampony i odżywki dla...

  W kategorii szampony i odżywki dla psów znajdują się produkty kosmetyczne, dzięki którym Twój pupil zawsze będzie mieć zdrową, czystą i puszystą sierść. Wszelkie środki dopasowane względem wieku zwierzaków, ich sierści oraz sprzedawane są w różnorodnych wersjach zapachowych. Posiadamy w ofercie szampony dla konkretnych ras psów np. szampon dla yorka, szampony dla psów o jasnej lub ciemnej sierści, a także szampony dla psów ze szczególnymi potrzebami np.szampon przeciwłupieżowy lub do skóry wrażliwej. Posiadamy w swojej ofercie m.in. marki : Amiwet, Beaphar, Botaniqua, Certech, Dermapharm, dr Seidel, Eurowet, Gottlieb.

 • Szczotki i grzebienie dla psów
  Szczotki i grzebienie...

  W kategorii szczotki i grzebienie dla psów znaleźć można akcesoria służące pielęgnacji sierści czteronogów. Produkty znajdujące się w tej kategorii umożliwią Ci pozbycie się wypadającej sierści oraz pozwolą zadbać o to, aby włosy zwierzaka się nie kołtuniły. Posiadamy w ofercie Furminatory dla psów krótko i długowłosych, szczotki, grzebienie, zgrzebło-szczotki firm takich jak Trixie i Zolux. Warta uwagi jest tez rękawica pielęgnacyjna Petmate, której można używać na mokro podczas kąpieli i na sucho podczas codziennej pielęgnacji psa.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 334 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 334 elementów


© 2019 Marlazoo - Wszelkie prawa zastrzeżone.