Zdrowie


W kategorii zdrowie znajdziesz produkty, które pozwolą Ci zbadać o zdrowie fizyczne psa. Dostępne w kategorii produkty przeznaczone są do ochrono jamy ustnej psa, uszu, oczu, sierści, jak i żołądka zwierzaka.

 • Higiena jamy ustnej
  Higiena jamy ustnej

  W kategorii higiena jamy ustnej znajdują się preparaty i akcesoria, umożliwiające zadbanie o odpowiednie zdrowie jamy ustnej czteronożnego pupila oraz o jego uzębienie.

 • Na pchły i kleszcze
  Na pchły i kleszcze

  W kategorii na pchły i kleszcze znajdują się obroże i preparaty, które uchronią Twojego czteronożnego przyjaciela od nieprzyjemności związanych z insektami, które przenoszą różnorodne choroby.

 • Oczy uszy
  Oczy uszy

  W kategorii oczy i uszy znajdują się produkty, dzięki którym zapobiegniesz ropieniu, załzawieniu oraz zabrudzeniu części pyska swojego psa oraz uchronisz oczy i uszy, które są najbardziej podatne na wszelkie choroby.

 • Preparaty żywieniowe
  Preparaty żywieniowe

  W kategorii preparaty żywieniowe znajduje się wiele produktów, dzięki którym będziesz w stanie zadbać o zdrowie układu pokarmowego swojego zwierzaka. Kategoria ta zawiera także preparaty, które wpływają na zdrowy porost sierści oraz suplementy diety dla psów dorosłych i szczeniaków.© 2019 Marlazoo - Wszelkie prawa zastrzeżone.