RYBKI


W kategorii rybki znajdziesz wszelkie produkty idealnie dopasowane do Twoich morskich przyjaciół. Dostępne w kategorii są witaminowe pokarmy, filtry i pompy oraz żarówki i produkty do pielęgnacji, które zapewnią rybka komfortowe życie w akwarium.

 • Filtracja
  Filtracja

  W kategorii filtracja znajdują się wszelkie akcesoria, dzięki którym zadbasz o odpowiednie przefiltrowanie wody w akwarium – filtry, uszczelki czy gąbki. Filtry dostępne w tej kategorii dostosowane są do różnych wielkości akwariów oraz do różnego rodzaju ryb, na przykład do tych bardziej wyczulonych na wodę.

 • Napowietrzanie
  Napowietrzanie

  W kategorii napowietrzanie znajdują się akcesoria odpowiedzialne za odpowiednie napowietrzanie wody znajdującej się w akwarium. Znajdziesz tu między innymi pompy napowietrzające, wężyki czy kamienie, dzięki którym woda osiągnie odpowiedni poziom napowietrzenia, potrzebny do życia rybkom.

 • Ogrzewanie
  Ogrzewanie

  W kategorii ogrzewanie znajdują się grzałki odpowiednio przystosowane do ocieplania wody w akwarium domowym. Dostępne są w kategorii grzałki o różnej mocy działania, odpowiednio dobierane do wielkości akwarium.

 • Oświetlenie
  Oświetlenie

  W kategorii oświetlenie znajdują się żarówki odpowiednie do zamontowania w akwariach domowych. Znajdziesz tu żarówki o różnej mocy i długości, dzięki którym oświetlisz całe akwarium.

 • Pielęgnacja
  Pielęgnacja

  W kategorii pielęgnacja znajdziesz produkty, dzięki którym zadbasz o swoje domowe akwarium. Wszelkie szczepy bakterii, nawozy czy też witaminy dostępne w sklepie to odpowiednie dla środowiska rybek domowych preparaty pomagające utrzymać w akwarium odpowiednią jakość.

 • Pokarmy
  Pokarmy

  W kategorii pokarmy znajdziesz wszelkie produkty spożywcze specjalnie dostosowane do karmienia rybek domowych. Pokarmy dostępne w kategorii posiadają różnorodne wielkości, składniki i odpowiednie są dla wielu gatunków ryb akwariowych.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 189 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 189 elementów


© 2019 Marlazoo - Wszelkie prawa zastrzeżone.