Dla gryzoni


W kategorii dla gryzoni znajdują się produkty, akcesoria i pokarmy, które zapewnia Twojemu pupilowi komfortowe warunki życia. Dostępne w kategorii towary to klatki, karmy, akcesoria, produkty do zachowania higieny i czystości oraz różnorodne ściółki.

 • Akcesoria
  Akcesoria

  W kategorii akcesoria znajdują się przede wszystkim klatki dla różnorodnych gatunków gryzoni. Klatki dostępne są w różnych wielkościach i opcjach, tak aby gryzoń miał jak najwygodniejsze warunki.

 • Higiena
  Higiena

  W kategorii higiena znajdują się produkty, dzięki którym zadbasz o odpowiednią higienę życia swojego gryzonia. Znajdziesz tu między innymi różne ściółki, żwirki i preparaty do utrzymywania czystości.

 • Karmy
  Karmy

  W kategorii karmy znajdują się produkty spożywcze przeznaczone do karmienia gryzoni różnego gatunku – od szczurów, przez chomiki i koszatniczki, aż po króliki czy świnki morskie.

 • Kolby
  Kolby

  W kategorii kolby znajdują się przekąski i przysmaki w formie kolb, idealnych do zawieszenia w klatkach gryzoni domowych.

 • Zdrowie
  Zdrowie

  W kategorii zdrowie znajdują się preparaty oraz produkty, dzięki którym zadbasz o zdrowie fizyczne swojego gryzonia. Dostępne w kategorii kostki wapienne, witaminy i sole posiadają różnorodne właściwości i smaki.© 2019 Marlazoo - Wszelkie prawa zastrzeżone.