Akcesoria


Wyposażenie dla kota – u nas kupisz wszystko

Zaczynając od wygodnego legowiska, przez kuwetę i żwirek dla kota czy obrożę i smycz, aż do drapaków i transporterów, które każdy kociak musi mieć!

Zaletą naszego sklepu jest to, że wszystko, czego potrzebuje Twój kot, znajdziesz w jednym miejscu.

 • Obroże i smycze
  Obroże i smycze

  W kategorii obroże znajdują się produkty określające przynależność zwierzęcia do właściciela. W kategorii znaleźć można obroże w wielu rozmiarach i opcjach kolorystycznych, które z pewnością dodadzą kotu charakteru.

 • Kuwety
  Kuwety

  W kategorii kuwety znajdują się produkty służące do toalety kota. Znaleźć tu można zarówno same pojemniki zamykane i otwarte, jak i łopatki oraz wszelkie preparaty zachowujące świeżość kuwety. Posiadamy w ofercie kuwety dla kotów otwarte np. kuweta Yarro owalna z ramką, jak również kuwety zamknięte np.  Stefanplast, Ferplast lub Yarro Moderna Zakochany Kot. Znajdziesz tu również filtry wymienne do kuwet zamkniętych.

 • Legowiska i drapaki
  Legowiska i drapaki

  W kategorii legowiska i drapaki znajdują się produkty służące wygodzie twojego pupila. Legowiska dostępne w kategorii są przede wszystkim wygodne, a ponadto w różnorodnych opcjach – na kaloryfer np. Trixie legowisko na kaloryfer, parapet oraz swobodnie leżące na ziemi, z uwzględnieniem legowisk otwartych i obudowanych. Posiadamy w ofercie łóżka dla kotów MyKotty, a także budy dla kotów firmy Yarro.Drapak jest obowiązkowym meblem każdego kota. Mamy szeroki wybór drapaków: kartonowe, narożne, słupki w różnych wielkościach i wersjach kolorystycznych.

 • Transportery
  Transportery

  W kategorii transportery dla kotów znajdują się produkty wspomagające właściciela w przetransportowaniu pupila w bezpiecznych i komfortowy dla niego sposób. Oferowane transportery i torby przeznaczone są zarówno dla kotów większych, jak i tych mniejszych. Różnorodność kolorystyczna i modelowa pozwala na dopasowanie transportera do gustu właściciela i charakteru zwierzaka.

 • Miski
  Miski

  W kategorii miski dla kotów znajdują się produkty, w których serwujesz posiłki swojemu zwierzakowi. Miski dostępne w danej kategorii przeznaczone są do podawania w nich wody oraz pokarmu - suchego i wilgotnego. Znajdują się tu miski wykonane z różnych materiałów - ceramiczne, plastikowe i aluminiowe.

 • Pozostałe akcesoria
  Pozostałe akcesoria

  W kategorii pozostałe znajdują się produkty, które nie zostały jasno zakwalifikowane do pozostałych kategorii. Znajdują sie tu m.in. podstawki pod miski, siatki zabezpieczające na okna czy adresówki© 2019 Marlazoo - Wszelkie prawa zastrzeżone.