Legowiska i drapaki


W kategorii legowiska i drapaki znajdują się produkty służące wygodzie twojego pupila. Legowiska dostępne w kategorii są przede wszystkim wygodne, a ponadto w różnorodnych opcjach – na kaloryfer np. Trixie legowisko na kaloryfer, parapet oraz swobodnie leżące na ziemi, z uwzględnieniem legowisk otwartych i obudowanych. Posiadamy w ofercie łóżka dla kotów MyKotty, a także budy dla kotów firmy Yarro.Drapak jest obowiązkowym meblem każdego kota. Mamy szeroki wybór drapaków: kartonowe, narożne, słupki w różnych wielkościach i wersjach kolorystycznych.

  • Drapaki
    Drapaki

    W naszym sklepie kupisz drapaki typu słupki, wielopiętrowe drapaki z domkiem, drapaki narożne, kartonowe. Posiadamy też zapasowe pnie do drapaków.

  • Legowiska
    Legowiska

    W kategorii legowiska dla kotów znajdują się produkty służące wygodzie twojego pupila w czasie dnia oraz podczas snu. Legowiska dostępne w kategorii są przede wszystkim wygodne, a ponadto w różnorodnych opcjach – na kaloryfer np. Trixie legowisko na kaloryfer, parapet oraz swobodnie leżące na ziemi, z uwzględnieniem legowisk otwartych i obudowanych. Posiadamy w ofercie łóżka dla kotów MyKotty, a także budy dla kotów firmy Yarro.© 2019 Marlazoo - Wszelkie prawa zastrzeżone.