• Żwirki
  Żwirki

  Koty – nasi czworonożni pupile. Jak ich nie kochać za kocie figle, pomruki i odprężającą moc głaskanego futerka... Posiadanie kociego współlokatora to wielka przyjemności, ale i obowiązki między innymi w zapewnieniu kociego "wc". Kuweta i żwirek dla kota - tego nie powinno zabraknąć w domu każdego właściciela kota. Toaleta dla "Mruczka" zapewnia higieniczne warunki do załatwiania fizjologicznych potrzeb i zabezpiecza nasze mieszkanie przed niekontrolowanym zabrudzeniem kocimi odchodami.

  Żwirek dla kota – chłonne podłoże w kociej toalecie

  Do wyboru mamy żwirki bentonitowe, silikonowe, drewniane i kukurydziane. Od nas i od upodobań naszych kotów zależy ich wybór. Generalnie wszystkie służą jednemu celowi - ułatwiają "życie" kotom i ich właścicielom (Mruczek ma w czym załatwiać swoje potrzeby, żwirek pochłania wilgoć i zapachy, a my bez trudu zadbamy o czystość w kociej kuwecie).

  Żwirki Benek – polskie produkty najwyższej jakości

  Żwirki dla kota marki Super Benek produkowane są przez polską firmę Certech, która już od 20 lat troszczy się o higienę naszych pupili (żwirek nadaje się również jako podłoże dla królików czy świnek morskich). Żwirki naturalne i silikonowe o zróżnicowanej granulacji, w formie zbrylającej lub rozpadającej się, o zapachu naturalnym lub żwirki perfumowane – jest w czym wybierać.

  Podstawowe rodzaje żwirków dla kota

   • Żwirek bentonitowy pochodzenia skalnego: Dobre właściwości absorpcyjne, przystępna cena. (Nie można spłukiwać w kanalizacji).
   • Żwirki naturalne - drewniany i kukurydziany: Przyjazne dla środowiska i zwierzaka. Biodegradowalne (można opróżniać w toalecie i wysypywać w ogrodzie).
   • Żwirek silikonowy: To różnych kształtów granulki z żelu krzemionkowego, zamykające i wiążące wilgoć w swojej strukturze. Wyższą cenę rekompensuje rzadsza konieczność wymiany.

  Żwirki dla kota w naszym sklepie

  U nas każdy właściciel kota znajdzie żwirek odpowiedni dla swojego pupila (Benek, Miluś, Bazyl, Vitakraft i wiele innych). Dostępny jest również popularny żwirek Almo Nature Cat Litter. Zadbaj o toaletę Mruczka z produktami z naszego sklepu.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 121 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 121 elementów


© 2019 Marlazoo - Wszelkie prawa zastrzeżone.