Akcesoria


Akcesoria dla psów - temat znany każdemu właścicielowi czworonoga, ale jeśli dopiero jesteś na początku swojej drogi z nowym przyjacielem u boku, musisz przygotować się na jego przybycie bądź szybko się postarać o odpowiedni ekwipunek dla niego. Coraz więcej osób decyduje się na posiadanie psa stąd też i wzrost zapotrzebowania na psie akcesoria. Czy to będzie pies do pilnowania podwórka, czy do dotrzymywania nam towarzystwa w mieszkaniu - z pewnością zyskamy wiernego przyjaciela. Ale jak to z przyjaciółmi bywa (tymi czworonożnymi również), należy o nich zadbać, bo tylko wtedy utrzymamy poprawne relacje.

"Wyprawka" dla psa - niezbędne akcesoria

Przygotowując się na przybycie nowego domownika – psa, musimy liczyć się ze skompletowaniem dla niego "wyprawki" czyli niezbędnika do kompleksowej opieki nad zwierzęciem. Są to akcesoria dla psów, dzięki którym unikniemy wielu stresujących sytuacji. Odpowiednia karma to nie wszystko. Psiak musi mieć własne legowisko, miskę (koniecznie dwie – osobną do karmy i na wodę), obrożę albo szelki, smycz, torbę lub kontener do transportu, kaganiec, a nawet ubranko (to nie dziwactwo, niektóre rasy psów nie posiadają podszerstka i marzną).

Wielkość i wiek psa mają znaczenie przy wyborze ekwipunku

Dlatego w naszym sklepie zgromadziliśmy akcesoria dla małych psów (nie tylko szczeniaków), a także dla tych, trochę większych. Z produktami z naszego sklepu opieka - jedzenie, spanie, spacer, wizyta u weterynarza, czynności pielęgnacyjne i zabawa, to kompleksowe, bezstresowe wychowywanie psiego pupila. Pamiętaj, że pies rośnie (niektóre rasy osiągają imponującą wielkość), zadbaj także o akcesoria dla dużych psów - większa miska, obroża czy legowisko to konieczność wynikająca z natury żywych stworzeń - rosną one i ich potrzeby.

W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie akcesoria dla każdego szczekającego czworonoga. Zapraszamy.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 765 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 765 elementów


© 2019 Marlazoo - Wszelkie prawa zastrzeżone.