Ubranka


Pies ubrany w sweterek czy płaszczyk nikogo dziś nie dziwi. Szczególnie w miastach, gdzie nasi pupile większość czasu przebywają w mieszkaniach i gorzej znoszą niskie temperatury na zewnątrz lub należą do takiej rasy czworonogów, które zimą po prostu marzną. Mogą nie posiadać podszerstka czy odpowiedniej okrywy włosowej. Ubranka dla psów to konieczność np. po zabiegach operacyjnych (koszulki pooperacyjne) czy w czasie cieczki (majtki na cieczkę).

Czy wszystkie psy potrzebują ubrań?

Nie. Natura u większości ras wyposażyła je tak, by dobrze znosiły niskie temperatury. Jednak psy o krótkiej sierści, pozbawione podszerstka, z niską tkanką tłuszczową, z okrywą włosową zamiast sierści potrzebują dodatkowego zabezpieczenia przed zimnem w postaci ubranek. Nie tylko psy małych ras, maltańczyki czy yorki, ale dobermany i dalmatyńczyki także marzną. Gorzej reagują na zimno psiaki chore, starsze i z niską odpornością. Tu, bez względu na rasę, jeśli zaobserwujemy, że pupil trzęsie się z zimna, unika spacerów zimą, lepiej zaopatrzyć go w sweterek dla psów lub inną psią garderobę. Widząc zapotrzebowanie rynku na ubranka dla psów, producenci "oszaleli". To już nie tylko zwykłe kubraczki, ale designerskie kurtki dla psów, bluzy, sukienki, buty a nawet czapeczki. Jeśli Twój pupil potrzebuje ubranka, czemu nie może wyglądać "odlotowo", gustownie, modnie?

Na co zwrócić uwagę kupując ubranka dla psów?

Na materiał z jakiego ubranka są uszyte bez względu na to, czy jest to sukienka dla pieska czy płaszczyk, ma być trwały i miękki. Kupujemy zawsze ubranka w odpowiednim rozmiarze, nie mogą się zsuwać ani uciskać czworonoga (sprawdzaj tabelę rozmiarów). Fason, kolor czy wzór ubranka - to już zależy od Was.

Oferta ubranek dla psów w naszym sklepie jest tak bogata, że każdy właściciel czworonoga znajdzie tu dla niego wygodną i modną garderobę.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Polecamy© 2019 Marlazoo - Wszelkie prawa zastrzeżone.