Zabawki


Czy psu potrzebne są zabawki? Są tacy, którzy uważają, że patyk do zabawy to aż nadto, inni znowu zasypują swoich pupili "tonami" zabawek, często zupełnie nieprzydatnymi a wręcz niebezpiecznymi dla zdrowia psa. Zabawki dla psów powinny jednak towarzyszyć naszym szczekającym towarzyszom, bo są sposobem na psią nudę, rozładowują napięcie, pomagają w utrzymaniu kondycji i zdrowych zębów, a także poprzez wspólną zabawę z właścicielem, wzmacniają więzi.

Jaka zabawka dla psa?

Odpowiednia dla wieku, wielkości i upodobań czworonoga. Innych zabawek potrzebują szczeniaki, innych dorosłe psy. Podobnie jest z doborem wielkości zabawki: małe rasy - małe zabawki, duże - większe. Jedne psy wolą gonić zabawki, inne gryźć czy żuć, kolejne - uwielbiają szarpanie. Nawet dla zwierzęcia zabawa jest ciekawsza jak ma towarzysza. Zabierz psiaka na spacer nie tylko, aby załatwił swoje potrzeby, ale żeby się wybiegał, wyszalał (będzie spokojniejszy w domu i zadbasz o jego kondycję). Weź piłkę, zabawki do aportowania, sznur dla psa do zabawy w "przeciąganie". Szczeniakowi zapewnij gryzaki na swędzące dziąsła, a psu, który zostaje sam w domu zostaw zabawkę z ukrytym w środku przysmakiem (nawet się nie zorientuje, że jest sam, zajęty zabawą). Kule karmniki, bo o takiej zabawkach mowa, zostały zakwalifikowana jako zabawki edukacyjne dla psa.

Zabawki dla każdego psa w naszym sklepie

Szukasz zabawki dla pupila? Jesteś w dobrym miejscu. Pluszaki, gryzaki, sznury, piłki, gumowe zabawki i kości, zabawki kong – u nas znajdziesz odpowiednią zabawkę dla Twojego psiaka. Każdy produkt posiada szczegółowy opis, dzięki któremu zyskasz pewność, że zabawka dla psa jest właściwa. Zabawki dla psa Trixie i wielu innych firm (trwałe, bezpieczne, dające radość) czekają, by trafić do waszego pupila.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 142 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 142 elementów


© 2019 Marlazoo - Wszelkie prawa zastrzeżone.