• Karma
  Karma

  Świergot ptaków za oknem nie dla każdego jest codziennością, dlatego wiele osób, którym marzy się poranek ze śpiewem ptaszków decyduje się na ich hodowlę w domu. Wraz z decyzją o zakupie ptaka, powinniśmy pomyśleć o mieszkaniu dla niego i właściwym pożywieniu, najlepiej na początek poczytać o wymaganiach gatunku, którym chcemy się zaopiekować i zakupić gotowe karmy dla ptaków. Ptaki nie tylko umilają nam czas świergotem, są swoistą ozdobą mieszkania i naszymi przyjaciółmi. Jeśli odpowiednio zaopiekujemy się hodowanym ptaszkiem, z pewnością długo będziemy cieszyć się jego towarzystwem.

  Zdrowie i samopoczucie ptaków hodowanych w mieszkaniu zależy od ich żywienia

  Kupując gotowe karmy dla ptaków mamy gwarancję, że nasz skrzydlaty towarzysz dostaje pokarm jaki lubi i jakiego potrzebuje. W naturalnym środowisku życia ptaki instynktownie wyczuwają, czego brakuje w ich diecie i same potrafią sobie ją zbilansować. Hodowane w domu takich możliwości nie mają i to my musimy zadbać o odpowiednie składniki pokarmowe dla nich. Do najczęściej hodowanych ptaków należą kanarki, zeberki i papużki. Każdy z nich ma swoje "kulinarne" upodobania. W naszym sklepie kupisz pokarm dla papug z uwzględnieniem wielkości ptaków (frakcja pożywienia) i gatunku (odpowiednie ziarno +owocowe i warzywne smakołyki), pokarm dla kanarków i innych egzotycznych gatunków. Gotowa karma dla ptaków dostarcza wszystkich potrzebnych składników mineralnych i witamin, dzięki temu skrzydlaty pupil będzie zdrowy, radosny, pełen energii i zapału do treli.

  Pokarm dla ptaków, papug, kanarków

  W naszym sklepie prowadzimy sprzedaż karmy dla ptaków różnych firm (Vitapol, Vitakraft, Megan, Certech i wielu innych). Jeśli jesteś miłośnikiem ptaków lub po prostu dbasz o skrzydlatych przyjaciół, to z pewnością zainteresuje Cię także pokarm dla ptaków dziko żyjących, które szczególnie zimą potrzebują naszej pomocy. Jeśli szukasz karmy dla ptaków, jesteś w dobrym miejscu.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 222 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 222 elementów


© 2019 Marlazoo - Wszelkie prawa zastrzeżone.