Akcesoria dla kota


W kategorii akcesoria znajdują się produkty potrzebne do komfortowej opieki nad kotami. Kategoria zawiera wszelkie akcesoria potrzebne do pielęgnacji zwierzaka, towary zapewniające kotom rozrywkę oraz produkty stanowiące pokarm dla czworonogów i te dbające o pozytywny stan zdrowotny.

 • Kuwety dla kotów
  Kuwety dla kotów

  W kategorii kuwety znajdują się produkty służące do toalety kota. Znaleźć tu można zarówno same pojemniki zamykane i otwarte, jak i łopatki oraz wszelkie preparaty zachowujące świeżość kuwety. Posiadamy w ofercie kuwety dla kotów otwarte np. kuweta Yarro owalna z ramką, jak również kuwety zamknięte np. kuweta MPS, Stefanplast, Ferplast lub Yarro Moderna Zakochany Kot. Znajdziesz tu również filtry wymienne do kuwet zamkniętych.

 • Legowiska dla kotów
  Legowiska dla kotów

  W kategorii legowiska dla kotów znajdują się produkty służące wygodzie twojego pupila w czasie dnia oraz podczas snu. Legowiska dostępne w kategorii są przede wszystkim wygodne, a ponadto w różnorodnych opcjach – na kaloryfer np. Trixie legowisko na kaloryfer, parapet oraz swobodnie leżące na ziemi, z uwzględnieniem legowisk otwartych i obudowanych. Posiadamy w ofercie łóżka dla kotów MyKotty, a także budy dla kotów firmy Yarro.

 • Miski dla kotów
  Miski dla kotów

  W kategorii miski dla kotów znajdują się produkty, w których serwujesz posiłki swojemu zwierzakowi. Miski dostępne w danej kategorii przeznaczone są do podawania w nich wody oraz pokarmu - suchego i wilgotnego. Znajdują się tu miski wykonane z różnych materiałów - ceramiczne, plastikowe i aluminiowe. Oprócz tradycyjnych misek znajdziesz tu karmidła automatyczne np. Trixie karmidło automatyczne na 4 posiłki, a także dozowniki wody np. Ferplast Vega fontanna dla kotów.

 • Obroże dla kotów
  Obroże dla kotów

  W kategorii obroże znajdują się produkty określające przynależność zwierzęcia do właściciela. W kategorii znaleźć można obroże w wielu rozmiarach i opcjach kolorystycznych, które z pewnością dodadzą kotu charakteru.

 • Pozostałe
  Pozostałe

  W kategorii pozostałe znajdują się produkty, które nie zostały jasno zakwalifikowane do pozostałych kategorii. Znajdują się między innymi produkty do pielęgnacji kotów jak nożyczki czy szczypczyki, akcesoria do zabawek oraz zapasowe części, ubranka pooperacyjne i wiele innych.

 • Smycze dla kotów
  Smycze dla kotów

  W kategorii smycze dla kotów znajdują się produkty przeznaczone do komfortowego wyprowadzania zwierząt na spacery. W kategorii znaleźć można smycze lub komplety smyczy i obroży, zarówno dla dorosłych kotów, jak i młodych i małych.

 • Szelki dla kota
  Szelki dla kota

  W kategorii szelki dla kota znajdują się produkty mające na celu nie tylko ułatwienie wyprowadzania zwierzaka na spacer, ale także chroniące go podczas jazdy samochodem. Szelki dostępne w kategorii są różnych rodzajów, z różnych materiałów oraz posiadają odmienne przeznaczenia.

 • Torby i transportery dla kotów
  Torby i transportery...

  W kategorii torby i transportery dla kotów znajdują się produkty wspomagające właściciela w przetransportowaniu pupila w bezpiecznych i komfortowy dla niego sposób. Oferowane transportery i torby przeznaczone są zarówno dla kotów większych, jak i tych mniejszych. Różnorodność kolorystyczna i modelowa pozwala na dopasowanie transportera do gustu właściciela i charakteru zwierzaka. Znajdziesz tu również transporter Stefanplast Gulliver IATA i MPS Skudo IATA , które spełniają wymogi IATA w transporcie lotniczym. Dostępne są plastikowe i wiklinowe kosze, również na rower.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 428 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 428 elementów


© 2019 Marlazoo - Wszelkie prawa zastrzeżone.