Filtruj produkty

Włączone filtry:

Akcesoria dla kota


Kot - czworonożny przyjaciel człowieka. Niekoniecznie "rasowiec", równie dobrze asymiluje się z ludźmi zwykły dachowiec. Mięciutkie futerko do głaskania, kojące mruczenie... – wielbiciele kotów wymieniliby tysiące zalet mieszkania z kotem. Jednak posiadanie Mruczka to nie tylko same przyjemności, ale także obowiązki dla jego właściciela. Decydując się na posiadanie kota musimy zapewnić mu odpowiednie warunki kociej egzystencji, jednocześnie pamiętając o tym, że oprócz karmy, kociak będzie potrzebował miseczek do niej, miejsca do spania, kuwety, drapaka, obroży i mnóstwa innych kocich akcesoriów.

Wyposażenie dla kota – u nas kupisz wszystko

Zacznijmy od legowiska. Koty z natury lubią się wylegiwać. Dobrze, by miały własne miejsce do drzemki. Jednym kociakom wystarczy poduszka, inne potrzebują legowiska czy domku, w którym szukać będą odosobnienia, jeszcze inne potrzebują legowiska na parapet czy kaloryfer. Jeśli znasz upodobania swojego zwierzaka bez problemu kupisz u nas odpowiedni produkt, jeśli nie – po prostu zaryzykuj. Pamiętaj, że kot musi posiadać miejsce, w którym załatwi swoje potrzeby fizjologiczne. Kocia kuweta powinna znaleźć się w mieszkaniu wraz z pojawieniem się Mruczka. Od nas zależy czy będzie to prosta, otwarta kuweta czy zabudowana. A do kuwety oczywiście żwirek dla kota i łopatka. Nie zapomnijmy o miseczkach na karmę i wodę i obroży. Koty chadzają własnymi drogami i czasem nie sposób ich upilnować. Obroża z identyfikatorem pomoże w odnalezieniu właściciela kota. Warto zaopatrzyć się w torbę lub transporter, bo przecież z kotem trzeba jechać do weterynarza lub zabrać go ze sobą do znajomych. Niezbędne wyposażenie dla kota to także zabawki, drapaki, szelki do wyprowadzania na spacer, preparaty odkażające. Zaopatrując się w potrzebne akcesoria dla kota, unikniesz przykrych niespodzianek, a Twoje starania w tym względzie doceni każdy Mruczek.

Zaletą naszego sklepu jest to, że wszystko, czego potrzebuje Twój kot, znajdziesz w jednym miejscu.

 • Kuwety dla kotów
  Kuwety dla kotów

  W kategorii kuwety znajdują się produkty służące do toalety kota. Znaleźć tu można zarówno same pojemniki zamykane i otwarte, jak i łopatki oraz wszelkie preparaty zachowujące świeżość kuwety. Posiadamy w ofercie kuwety dla kotów otwarte np. kuweta Yarro owalna z ramką, jak również kuwety zamknięte np. kuweta MPS, Stefanplast, Ferplast lub Yarro Moderna Zakochany Kot. Znajdziesz tu również filtry wymienne do kuwet zamkniętych.

 • Legowiska dla kotów
  Legowiska dla kotów

  W kategorii legowiska dla kotów znajdują się produkty służące wygodzie twojego pupila w czasie dnia oraz podczas snu. Legowiska dostępne w kategorii są przede wszystkim wygodne, a ponadto w różnorodnych opcjach – na kaloryfer np. Trixie legowisko na kaloryfer, parapet oraz swobodnie leżące na ziemi, z uwzględnieniem legowisk otwartych i obudowanych. Posiadamy w ofercie łóżka dla kotów MyKotty, a także budy dla kotów firmy Yarro.

 • Miski dla kotów
  Miski dla kotów

  W kategorii miski dla kotów znajdują się produkty, w których serwujesz posiłki swojemu zwierzakowi. Miski dostępne w danej kategorii przeznaczone są do podawania w nich wody oraz pokarmu - suchego i wilgotnego. Znajdują się tu miski wykonane z różnych materiałów - ceramiczne, plastikowe i aluminiowe. Oprócz tradycyjnych misek znajdziesz tu karmidła automatyczne np. Trixie karmidło automatyczne na 4 posiłki, a także dozowniki wody np. Ferplast Vega fontanna dla kotów.

 • Obroże dla kotów
  Obroże dla kotów

  W kategorii obroże znajdują się produkty określające przynależność zwierzęcia do właściciela. W kategorii znaleźć można obroże w wielu rozmiarach i opcjach kolorystycznych, które z pewnością dodadzą kotu charakteru.

 • Pozostałe
  Pozostałe

  W kategorii pozostałe znajdują się produkty, które nie zostały jasno zakwalifikowane do pozostałych kategorii. Znajdują się między innymi produkty do pielęgnacji kotów jak nożyczki czy szczypczyki, akcesoria do zabawek oraz zapasowe części, ubranka pooperacyjne i wiele innych.

 • Smycze dla kotów
  Smycze dla kotów

  W kategorii smycze dla kotów znajdują się produkty przeznaczone do komfortowego wyprowadzania zwierząt na spacery. W kategorii znaleźć można smycze lub komplety smyczy i obroży, zarówno dla dorosłych kotów, jak i młodych i małych.

 • Szelki dla kota
  Szelki dla kota

  W kategorii szelki dla kota znajdują się produkty mające na celu nie tylko ułatwienie wyprowadzania zwierzaka na spacer, ale także chroniące go podczas jazdy samochodem. Szelki dostępne w kategorii są różnych rodzajów, z różnych materiałów oraz posiadają odmienne przeznaczenia.

 • Torby i transportery dla kotów
  Torby i transportery...

  W kategorii torby i transportery dla kotów znajdują się produkty wspomagające właściciela w przetransportowaniu pupila w bezpiecznych i komfortowy dla niego sposób. Oferowane transportery i torby przeznaczone są zarówno dla kotów większych, jak i tych mniejszych. Różnorodność kolorystyczna i modelowa pozwala na dopasowanie transportera do gustu właściciela i charakteru zwierzaka. Znajdziesz tu również transporter Stefanplast Gulliver IATA i MPS Skudo IATA , które spełniają wymogi IATA w transporcie lotniczym. Dostępne są plastikowe i wiklinowe kosze, również na rower.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Polecamy© 2019 Marlazoo - Wszelkie prawa zastrzeżone.