Jak wybrać żwirek dla kota. Rodzaje i charakterystyka

Zwierzątko w domu, to nowe obowiązki dla właściciela. Kot, pies, rybki…, nie nacieszymy się pupilami długo, jeśli o nich nie zadbamy. Karmienie to nie wszystko, taki kot np. potrzebuje miejsca do załatwiania czynności fizjologicznych. Oj, nie będziemy szczęśliwi, kiedy zwierzę "napaskudzi" w domu. Jeśli jesteś kociarzem, to przyjmując pod swój dach kota, oprócz karmy zapewnij mu kuwetę i wypełnienie do niej. Obie strony unikną w ten sposób przykrych niespodzianek. Piasek (może być niedostępny) czy gazety, to nie jest dobre rozwiązanie. Żwirek dla kota, sprawdza się najlepiej.

Jaki wybrać żwirek dla kota?

Na rynku jest wiele produktów. Różnią się składem, właściwościami, wielkością opakowań, wydajnością. Wybierając żwirek dla kota musimy pomyśleć nie tylko o zwierzęciu, ale także o nas (w końcu to my sprzątamy kocią toaletę i korzystamy z mieszkania wraz z kotem). Żwirek ma tę wadę, że może pylić, turlać się i przenosić na kocich łapach po mieszkaniu, jedne lepiej pochłaniają zapach, inne gorzej. Nie wszystkie rodzaje żwirku pasują użytkownikowi kuwety. Metodą prób i błędów znajdziesz właściwy. Poniżej prezentujemy krótki przegląd kocich żwirków.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwieceń Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się do konta albo odzyskaj hasło