Almo Nature Cat Litter 2,27kg Zobacz większe

Nowy produkt

MZ_5

Almo Nature Cat Litter 2,27kg

Żwirek EKO!

Niezwykle ekonomiczny i ekologiczny żwirek dla kotów.

UWAGA - PROMOCJA!!!

Za każde zakupione 9 sztuk żwirku 10-ty dokładamy gratis!

Więcej szczegółów

Producent: Almo Nature

42 Przedmioty

25,00 zł

-5%

26,31 zł

Almo Nature żwirek dla kota

Innowacyjny i unikalny, 100% naturalny żwirek dla kotów Almo Nature.

Niezwykle efektywny żwirek jest produkowany wyłącznie z włókien roślinnych, bez żadnych dodatków i substancji toksycznych, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny zarówno dla kota jak i dla całej rodziny. Jest biodegradowalny, utylizowany w sposób przyjazny dla środowiska. Zużyty można wysypać do kosza z odpadami, użyć jako kompost lub usunąć w toalecie. Wystarcza na około 1 miesiąc dla jednego kota.

Żwirek Almo Nature Cat Litter jest niezwykle chłonny. Mocz jest wchłaniany natychmiastowo, dzięki czemu zbryla jedynie cienką warstwę żwirku na powierzchni a reszta pozostaje czysta, gotowa do ponownego użycia. Dzięki temu żwirek zatrzymuje też wszystkie przykre zapachy.

Lekki, łatwy w transporcie, wygodny w przechowywaniu i bardzo wydajny. Średnie zużycie, to ok 500 g na tydzień dla jednego kota, przy wypełnieniu kuwety o wymiarach 30x40 cm warstwą żwirku o grubości 2 cm (2 cm - ok. 1 kg żwirku/połowa worka na kuwetę o wym. 30x40 cm).

Delikatny dla kocich łapek, nie przyczepia się do futra przez co prawie nie roznosi się po mieszkaniu.

Instrukcja użycia żwirku dla kota Almo Nature Cat Litter:

 1. Wsyp żwirek do kuwety tak, aby stworzyć warstwę ok. 2 cm (na kuwetę o wymiarach 30x40 cm wystarczy ok. pół opakowania).
 2. Codziennie usuwaj zbrylony żwirek za pomocą łopatki. Utylizuj nieczystości spłukując je w toalecie, wyrzucając do kosza z odpadami lub poddając kompostowaniu.
 3. Raz w tygodniu uzupełnij poziom żwirku w kuwecie, dosyp ok 1/4 z opakowania 2,27 kg (ok. 500 g żwirku dla kota o wadze 4 kg).
 4. Jeśli zdecydujesz umyć kuwetę, nie wyrzucaj pozostałego czystego żwirku - możesz go wykorzystać ponownie (błyskawiczne zbrylanie zapewnia utrzymanie pozostałej części żwirku w czystości).

  Napisz opinię:

  Proszę wypełnić poniższe informacje. Obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

  * Pola wymagane

  Anuluj lub 

  Odbiorca: :

  [ Przeładuj ] =

  * Pola wymagane

  Anuluj lub 

  Kupili również

  Zobacz także

  

  © 2019 Marlazoo - Wszelkie prawa zastrzeżone.